Демілітаризована зона, миротворці та "референдуми": Індонезія запропонувала "мирний план" щодо України

Picture

Фото: facebook .com/GeneralStaff.ua

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував план мирного врегулювання війни між Україною та росією. З такою ініціативою він виступив на конференції з безпеки у Сінгапурі.

Мирний план Індонезії включає:

  • припинення вогню;
  • відведення військ на 15 км від поточних позицій для створення демілітаризованої зони;
  • розміщення міжнародних миротворчих сил у демілітаризованій зоні;
  • організацію з боку ООН референдуму на "спірних територіях, щоб об’єктивно підтвердити волю більшості мешканців".

Субіанто не розкрив, що має на увазі під "спірними територіями". Він запевнив, що Індонезія готова брати участь у всіх цих процесах.

Міністр зазначив, що перелічені ним заходи "продемонстрували свою ефективність у ході історії". Як приклад він навів Корейський півострів.

"Так, конфлікт у Кореї досі потребує постійного вирішення. Однак впродовж 50 років ми маємо хоч якийсь мир, що набагато краще, ніж масові руйнування та вбивства безневинних людей", – зазначив Прабово Субіанто.

На індонезійський мирний план відповіли у МЗС України:

"Між Україною та Російською Федерацією немає спірних територій, аби там проводити референдуми. Здійснивши акт агресії, РФ окупувала Крим, частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей", – йдеться у заяві МЗС.

Раніше глава МЗС Дмитро Кулеба розповів за яких умов Україна готова розглядати мирні плани.

Підготував: Сергій Дага
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.