Працівника "Укргазвидобування" затримали на хабарі: вимагав 600 тисячНаціональна поліція разом із СБУ затримали головного фахівця сектору закупівлі матеріалів "Укргазвидобування". Слідство вважає, що він вимагав хабар у одного з підрядників компанії.

Об этом сообщает Политика РУ


На сайті СБУ та Київської міської прокуратури повідомляється, що приватне підприємство, у якого вимагали гроші, є постачальником спецодягу для "Укргазвидобування".


Компанія не змогла вчасно виконати умови договорів загальною вартістю 38 млн гривень через обставини, які не залежали від неї (СБУ пише, що посадовці "УГВ" затягували надання специфікацій необхідних товарів), і попросила про перенесення термінів.


Затриманий посадовець "УГВ" нібито сказав, що за безперешкодне підписання додаткових угод та перенесення строків поставки продукції потрібно заплатити йому 600 тис. гривень.


Після того, як компанія передала першу суму хабаря – 400 тисяч гривень, менеджера затримали. Йому повідомили підозру в хабарництві за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.


Фото: Київська міська прокуратура


Слідчі встановлюють, хто ще міг бути причетний до цієї корупційної схеми.


"Укргазвидобування " – найбільший виробник газу в Україні. У 2021 році компанія забезпечила видобуток 13,67 млрд кубометрів газу. "Укргазвидобування" входить до складу групи "Нафтогаз".


«Аргумент»

Источник: ВЧК-ОГПУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.