Закупівля продуктів у Міноборони замкнена на кількох бенефіціарах, які не пускають конкурентів — нардеп Бобровська

Нардепи ініціюють перевірку всіх 8 фірм, які здійснюють постачання продуктів армії.

Об этом сообщает Корупция Ру

Про це у Facebook повідомила нардеп "Голосу" Соломія Бобровська.

"Моя позиція — історія з закупівлею продуктів харчування ще не закінчена, і буду далі детальніше ознайомлюватись з укладеними МО контрактами, доки не буду мати відповіді на всі питання. Вони у мене такі ж, як і у вас — від вартості яйця до окорочка. Проте ціни — це одне. Навіть якщо вони не завищені — є ще інше питання.

Система закупівель колись була монопольною. Існувала одна компанія, яка мало того, що завищувала ціни, а різницю клала в кишеню, так ще й постачала неякісні продукти бійцям. Зараз — є прогрес. Тепер є вісім нікому не відомих або маловідомих фірм. Монополії немає — це добре. Є олігополія — це недобре. Досі питання по цінам, і лиш в дуже окремих випадках по якості", — пояснила парламентарка.

За словами Бобровської, бенефіціарів системи харчових закупівель — всього декілька.

"Ні новий бізнес, ні великий розвинений чесний бізнес — не можуть зайти у цю систему. Бо вона замкнена на кількох бенефіціарах, які за рахунок своїх зв’язків виграють тендери, тримають ринок, не пускають конкурентів, часом заробляють на завищенні цін, а коли починаються підозри, борги і так далі, — ці нікому не відомі фірми з міліардними контрактами від МО припиняють виконувати свої зобов’язання і розчиняються у повітрі. І шукай вітра в полі, коли фірма була прокладкою.

Тому, після цього засідання Комітет направляє лист до правоохоронних органів з приводу цієї ситуації, а також повертається до контролю закупівель за усіма напрямками та буде ініціювати відкриття необоронних закупівель для загального доступу. А щодо харчування — ініціюємо депутатську перевірку всіх 8 фірм, які здійснюють постачання продуктів армії", — підсумувала вона.

Нагадаємо, 21 січня ЗМІ повідомили, що харчі для військових Міноборони може закуповувати за цінами завищеними у 2-3 рази.

Відомство у відповідь заявило: "Відомості ЗМІ про закупівлю харчування для військових — омана й маніпуляції. Готуємо матеріали для СБУ". Міністр оборони Олексій Резніков спростовує інформацію про закупівлю продуктів за завищеними цінами. За його словами, в оприлюдненому ЗМІ документі була технічна помилка — постачальник вказав ціну не за десяток, а за кілограм яєць.


Источник: News RU
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.