НАБУ повідомило про підозру заступнику міністра екології часів Януковича

мінприроди

Колишньому заступнику міністра екології та природних ресурсів України та двом іноземним громадянам повідомлено про підозру в заволодінні 32,05 млн грн при закупівлі послуг з розробки та впровадження програмного забезпечення для проведення моніторингу навколишнього природнього середовища.

Об этом сообщает Новости РУ


Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Як повідомляється, у 2011 році Мінприроди оголосило переможцем у тендері на розробку та впровадження програмного забезпечення для проведення моніторингу навколишнього природнього середовища заздалегідь визначену австрійську компанію. Відомство уклало з нею відповідний договір на суму 41,15 млн грн (без ПДВ). Однак переможець не був здатний і взагалі не планував надавати ці послуги.

Натомість за допомогою радників тодішнього міністра екології та природних ресурсів залучили низку підрядників, які й стали реальними виконавцями тендеру.

За це вони одержали лише близько 20% від суми тендеру. Решту отриманих від міністерства коштів, а саме 32,05 млн грн, упродовж 2012 року учасники схеми вивели – перевели на рахунки інших компаній-нерезидентів на підставі фіктивних правочинів про розроблене програмне забезпечення, яке в дійсності не розроблялося та не постачалося, а його функціонал виконувався частиною програмного забезпечення, яке було поставлене реальним виконавцями проєкту.

Оскільки місцеперебування експосадовця не встановлено, про підозру йому повідомили в порядку ст.ст. 111, 135, 278 КПК України. Повідомлення про підозру іноземним громадянам направлено до країн їх реєстрації в межах міжнародної правової допомоги.

Источник: Компромат Групп
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.