Росіяни депортували 50 школярів з Луганської області до Татарстану, – ЦНС

Читать на русском

Росіяни депортували 50 школярів з Луганської області до Татарстану, – ЦНС
Росіяни депортували 50 школярів з Луганської області до Татарстану, – ЦНС

Росіяни вивозять українських старшокласників до Татарстану, аби ті складали шкільні іспити на території Росії.

Об этом сообщает Компромат

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Так, з Лисичанська було вивезено п’ятдесят 11-класників для підготовки та здачі Єдиного державного екзамену в РФ.

“Всіх їх вивезли до Єлабуги (республіка Татарстан). Надалі їм обіцяють безкоштовне навчання у закладах вищої освіти на території РФ. Мета всіх цих заходів асиміляція молоді, а отже знову йде мова про етноцид українців й нищення самоідентифікації”, – йдеться у повідомленні.

У ЦНС додали, такий приклад демонструє, що самі загарбники не вірять у присутність РФ на окупованих територіях України. Саме через це і необхідно їхати складати державні іспити на території Росії.

Источник: Роспрес
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.