Ти чий? Об’єкт, який незабаром впаде на Місяць, може бути не ракетою SpaceX

Ти чий? Об’єкт, який незабаром впаде на Місяць, може бути не ракетою SpaceX


Шматок космічного сміття, яке має врізатися в Місяць на початку березня, швидше за все, частина ракети, але китайської, а не SpaceX.

Об этом сообщает Репортер РУ


Об’єкт названий WE0913A, і що б він не був, його розрахована траєкторія залишається правильною. Він має зіткнутися із зворотним боком Місяця 4 березня 2022 року, близько 12:25 за всесвітнім часом.


Початкова неправильна ідентифікація WE0913A була зроблена ще в 2015 році, після того, як ракета SpaceX доставила на навколоземну орбіту супутник NASA Deep Space Climate Observatory (DSCOVR). Зазвичай ракетні ступені залишають у космосі після того, як їхнє корисне навантаження було доставлено; як правило, вони призначені для того, щоб зрештою сходити з орбіти і згоряти при повторному вході в атмосферу Землі.


WE0913A був вперше помічений у 2015 році, і спочатку вважалося, що це астероїд. Грей визначив його як частину ракети після того, як виявив, що WE0913A пройшов повз Місяць через два дні після запуску місії DSCOVR, і з’єднав точки.


«Я думав, що це або DSCOVR, або якесь обладнання, пов’язане із цим. Подальші спостереження, однак, підтвердили, що WE0913A пролетів повз Місяць через два дні після запуску DSCOVR, і я, та інші спостерігачі дійшли висновку, що ототожнення нинішнього об’єкта з тим ступенем було помилковим», — написав Грей.


На помилку першим вказав інженер Джон Джорджіні із Лабораторії реактивного руху NASA.


Незабаром було знайдено іншого кандидата — частину китайського апарату «Чан’е-5Т1», запущеного в жовтні 2014 року на ракеті Long March 3C як попередній тест місії з повернення місячних зразків.


Час запуску та місячна траєкторія майже точно збігаються з орбітою об’єкта, що зіткнеться з Місяцем у березні.

Источник: Скандалы РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.