У Білогородській ОТГ відкрили дитячий цифровий освітній центр (ФОТО)

У Білогородській ОТГ відкрили дитячий цифровий освітній центр (ФОТО)

У будинку культури села Білогородка почав роботу дитячий цифровий освітній центр "Save the children"

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Білогородська територіальна громада " у Telegram.

Проект "Український освітній консорціум: безпечне повернення до навчання" реалізовано у співпраці з ГО "Істок".

Відвідувачі мають змогу отримати доступ до цифрових платформ для навчання дітей, партнерів, фасилітаторів (вчителів, наставників, організаторів) і координаторів проекту.

Також можна пройти заняття онлайн, зробити домашні завдання, цікаво та з користю провести час за книжкою, іграми, у гуртках.

Цифровий освітній центр облаштовано 10 ноутбуками, 40 планшетами, проектором з екраном, мебльовано згідно з вимогами проекту. Тут є настільні ігри, приладдя для образотворчого мистецтва, інформаційні стенди з правилами поведінки під час повітряних тривог, розкладом занять тощо.

Нагадаємо, що у Глеваській ОТГ відкрили дитячий простір "Клас безпеки".


Источник: Правда РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.