Росія та Китай підривають світовий порядок, - Білий дім

Читать на русском

Росія та Китай підривають світовий порядок, — Білий дім
Росія та Китай підривають світовий порядок, — Білий дім

США уважно стежитимуть за результатами зустрічей між главою КНР Сі Цзіньпіном та російським диктатором Володимиром Путіним.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Про це повідомляється в інтерв’ю координатора Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі телеканалу Fox News.

"Обидві країни підривають міжнародний порядок, заснований на правилах, які Сполучені Штати та багато наших союзників та партнерів вибудовували після закінчення Другої світової війни", — зазначив спікер.

За його словами, вони "хотіли б переписати правила гри у світі". Кірбі також зазначив, що Пенік і Москва "підсилюють свою співпрацю та відносини, особливо останнім часом".

Крім того, чиновник додав, що сподівається, що Сі Цзіньпін триматиме відкритими лінії зв’язку з Джо Байденом, і спробує дізнатися українську позицію через переговори з президентом Володимиром Зеленським.

"Ми вважаємо, що китайці повинні почути українську точку зору", — підсумував коорднітаор з безпеки при Білому домі.

Источник: Русский репортер
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.