Про зброю не йдеться. У розвідці пояснили мету візиту лідера Китаю до Росії

Читать на русском

Про зброю не йдеться. У розвідці пояснили мету візиту лідера Китаю до Росії
Про зброю не йдеться. У розвідці пояснили мету візиту лідера Китаю до Росії

Малоймовірно, що лідер Китаю Сі Цзіньпінь веде перемовини з російським диктатором Володимиром Путіним щодо передачі зброї країні-агресору під час свого візиту до Москви.

Об этом сообщает News RU

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі телемарафону.

"Про зброю наразі не йдеться, таких фактів не зафіксовано", — сказав він.

Юсов зазначив, що сильний міжнародний лідер здійснив візит до країни, режим якої зазнає геополітичної поразки та перебуває в глухому куті, зокрема, в економічному та зовнішньополітичному планах.

"Безумовно, як прагматичний геополітичний гравець, Китай буде посилювати свої позиції в регіоні і на території так званої Російської Федерації, захищаючи власні економічні та інші національні інтереси",- додав він.

За його словами, Росія все менше буде схожою на суб’єкт, а все більше буде залежати від інших гравців. При цьому режим Путіна буде продовжувати слабшати.

Источник: ФИБ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.