Рада запровадила виплати для представників окремих професій у випадку інвалідності або смерті внаслідок війни

инвалидность

Верховна Рада запровадила одноразову фінансову допомогу для державних та місцевих службовців, журналістів, медиків, енергетиків, залізничників, комунальників, водіїв та інших працівників об’єктів критичної інфраструктури та членів їхніх сімей у разі настання інвалідності чи смерті внаслідок розв’язаної Росією війни.

Об этом сообщает Политика и экономика


Прийняття відповідного урядового законопроєкту №7353 у цілому підтримали 275 народних депутатів, повідомив народний депутат від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк у Telegram.

Згідно із документом, у разі отримання каліцтва постраждалі зможуть отримати від держави виплати у розмірі від 200 тис. до 800 тис. грн залежно від групи інвалідності (І група – 800 тисяч, ІІ група – 500 тисяч, ІІІ група – 200 тисяч), а члени сім’ї загиблого працівника – 1 млн₴

До членів сім’ї законодавці відносять, зокрема, батьків загиблого, одного з подружжя, малолітніх або неповнолітніх дітей, повнолітніх дітей, які навчаються на денній або дуальній формі здобуття освіти не довше досягнення ними 23 років, а також утриманців загиблого, яким у зв’язку з цим виплачується пенсія.

Источник: Скелеты в шкафу
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.