У розвідці зробили заяву щодо візиту путіна в Україну

Picture

Фото: скріншот

Об этом сообщает Руспресс

Українська розвідка не має доказів того, що тимчасово окупований Маріуполь відвідав російський диктатор володимир путін.

Про це повідомляє представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

"У нас немає жодних доказів тому, що ця людина (у Маріуполі — ред.) була володимиром путіним. Чоловік, схожий на володимира путіна, справді зафіксований на цих кадрах. Зараз точаться дискусії в експертному середовищі, чи живий сам путін. Але якщо живий, то ми бачимо зазвичай зустрічі путіна за довгим столом на відстані від живих людей, у нього тремтить одна рука та багато інших уже характерних ознак, які добре характеризують путіна", — заявив Юсов.

Він зазначив, що серед цих характерних ознак немає прогулянок вечірнім Маріуполем, спілкування з мирними жителями у дворах.

"Тобто, це хороша режисура. І зрозуміло, що російська пропаганда вміє робити різні постановочні сеанси", — додав він.

Підготував: Сергій Дага

Источник: Правда РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.