У Києві вранці спостерігається погіршення стану повітря – КМДА

Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря називають метеорологічні умови, а також пожежі в Київській області

Вранці 21 березня у Києві спостерігається тимчасове погіршення стану повітря, повідомляє пресслужба Київміськадміністрації.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

«Станом на 08:00 21 березня рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві високий. Радіаційний фон у всьому місті – в нормі. До нормалізації ситуації із повітрям рекомендується утриматися від провітрювання приміщень та фізичної активності на відкритому повітрі», – йдеться в повідомленні.

Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря у КМДА називають метеорологічні умови, а також пожежі в Київській області.

За даними управління ДСНС у Києві, за минулу добу в Київській області було зафіксовано 30 осередків пожеж, включно із горінням сухої трави на території майже 35 га. Вночі всі пожежі було ліквідовано.

Источник: Незыгарь
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.