Я ж нардеп… нас не відпускають, — “слуга народу” Гунько про Дубай

Народний депутат від "Слуги народу" Анатолій Гунько під час засідання Верховної Ради обговорював можливість поїздки до Дубая.

Анатолій Гунько
Народний депутат від "Слуги народу" Анатолій Гунько Фото: susidy.city

Про це стало відомо з фото переписки нардепа з якоюсь "Светлана Туризм", повідомляє .

Об этом сообщает Компромат

"Добрий день, Анатолію! Хотіла дізнатись, чи можу ще щось вам запропонувати щодо варіантів розміщення в Дубай", — запитала абонент "Светлана Туризм"

Гунько у відповіді зазначив, що поки не розуміє, оскільки нардепів не відпускають.

"Поки не розуміємо. Я ж нардеп... нас не відпускають", — відповів народний обранець.

Нагадаємо, у середу 23 лютого нардепи Павло Халімон та Анатолій Гунько від "Слуги народу" не голосували за пропозицію запровадити санкції щодо депутатів Держдуми РФ.

Гунько заявив, що не голосував через те, що виходив із зали, коли йому телефонували.

"Не голосував, бо я виходив із зали. В мене був дзвінок з округу, адже зараз у нас така ситуація на кордонах України. Мені дзвонять голови громад, Чернігівщина прикордонна зона, тому я виходжу із зали та спілкуюсь з головами громад з приводу цієї ситуації. Якби не було цього дзвінка, я б проголосував "за". Потім я голосував за те, щоб була скорочена процедура термінів для подачі правок в цей проєкт постанови", — завив нардеп.

Читати також:
Гончаренко: Від Путіна треба очікувати подальшої агресії проти України Росія розпочала евакуацію своїх дипломатів з України Російські бойовики обстрілюють Луганщину з “Градів”, є пошкоджені будинки
Поділитись
Автор: Володимир Садиков

Источник: Проект РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.