У Чернівцях затримали одного з керівників міжрегіонального управління Держпраці

Читать на русском

У Чернівцях затримали одного з керівників міжрегіонального управління Держпраці

У Чернівцях затримали одного з керівників міжрегіонального управління Держпраці

У Чернівцях одного з керівників Південно-західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці викрито на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє регіональна прокуратура.

За даними слідства, посадовець налагодив схему незаконного збагачення на видачі кваліфікаційних посвідчень на допуск до роботи, що пов’язана з підвищеним ризиком.

Правоохоронці задокументували, що у травні 2023 року він отримав понад 10 тис. гривень за видачу сертифікатів про успішне проходження щомісячного навчання з охорони праці та видачу відповідних посвідчень.

Особі повідомлено про підозру.

368.media
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.