У Києві відбулася презентація благодійного фонду "Сталеві" (ПРЕСРЕЛІЗ)

У Києві відбулася презентація благодійного фонду

У п’ятницю, 26 травня, у Києві відбулась презентація благодійного фонду "Сталеві", що був створений за ініціативою Героя України Сергія Волинського

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Фонд покликаний допомагати бійцям морської піхоти, які знаходяться на фронті, а також пораненим, полоненим та їхнім сім’ям. Нагадаймо, що Волинський командував підрозділом морських піхотинців під час оборони Маріуполя та став відомим в Україні і світі, завдяки своїм зверненням до світових лідерів, зокрема до президентів провідних країн, Папи Римського та Ілона Маска.

Сам Волина не був присутній на відкритті фонду, адже перебуває в Туреччині разом з іншими командирами, які керували обороною Азовсталі. Проте Сергій записав зворушливе звернення до українців із закликом боротись за Україну та всіляко підтримувати морських піхотинців, які щоденно виконують надскладні бойові задачі в найгарячіших точках передової.

“Пам’ятайте про тих, хто виборює право на свободу для майбутніх поколінь. Не вагаючись, віддавайте частину своєї душі тим, хто готовий віддати за вас своє життя.”

Серед ключових напрямків діяльності, Сталеві виділяють організацію зборів мілітарної допомоги за запитами морпіхів, забезпечення лікування бійцям, які потребують фізичної та психологічної реабілітації, а також різносторонню допомогу родинам морських піхотинців, які перебувають у полоні або загинули, захищаючи Батьківщину.

Захід відбувся за участю військових, що пліч-о-пліч з Волиною билися проти окупантів та пройшли через жахіття російського полону. На відкритті благодійного фонду Сталеві" були присутні дружина Сергія – Руслана Волинська та рідна сестра героя України – Тетяна Харько. Саме вона на прохання брата очолила роботу організації. Окрім того, відбулись виступи військових та волонтерів, які підтримали ініціативу Волинського і закликали спільноту доєднатись до заходів, запланованих фондом.

Також, на відкритті фонду були присутні відомі українські блогери та ведучі – Андрій Бєдняков та Олексій Дурнєв, що прибули на захід так як особисто знайомі з Сергієм Волинським і також планують привернути увагу своїх глядачів до роботи благодійної організації.

Контакти для ЗМІ:

  • [email protected]
  • 0985712726, Денис Мінін, медіаменеджер Благодійного Фонду Сталеві

Матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1oBd47UJZbwb_qrYGSEMhe1z2frx95Q7A?usp=share_link.

Нагадаймо, що поліція отримала уже 50 повідомлень про пошкодження будинків, квартир, офісних приміщень, магазинів, гаражів і автівок внаслідок сьогоднішньої атаки "Шахедів" на Київщину.
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.