Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Протягом жовтня міська влада Яготина та підконтрольні їй підприємства і заклади замовили товарів та послуг на 5,42 млн гривень. Понад чверть цих коштів направлена на закупівлю палива для потреб міста. Значними минулого місяця були витрати на продукти харчування, ремонти в укриттях навчальних закладів громади, пісок та щебінь, а також дизельний генератор. Також минулого місяця міськрада прикупила більше двох сотень троянд та картину для невідомих цілей. Крім цього, місто вже розпочало підготовку до новорічно-різдвяних свят, закупивши 241 набір солодощів для наймолодших мешканців. Історія про витрати Яготина Бориспільського району у жовтні – сьома частина циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо  з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у жовтні 2022 року Яготинська міська рада і підпорядковані їй підприємства та заклади уклали за результатами публічних закупівель 230 договорів на 5,42 млн гривень.

Найбільші видатки

Минулого місяця найбільшими витратами Яготина – 1,44 млн гривень – була закупівля шести партій палива. 14 тис. літрів закупила безпосередньо міська рада, понад 10 тис. літрів – місцеве КП “Комунальник”* та 4,5 тис. літрів – КНП "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги"**.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

 

Майже на 522 тис. гривень міська влада Яготина та підпорядковані їй КП і установи закупили продуктів харчування. Зокрема, міський Відділ освіти на 148 тис. гривень  накупив твердого та кисломолочного сирів і майже на 118 тис. гривень – курячих яєць. А Служба у справах дітей та сім'ї та Центр соціальних служб вже почали підготовку до новорічних свят, закупивши майже на 140 тис. гривень 241 новорічний подарунок. 

414,31 тис. гривень підрозділи Яготинської міськради направили на ремонтні роботи в укриттях пяти навчальних закладів громади. Найдорожчим став поточний ремонт в укритті Яготинського ліцею №1, на який разом з водопровідними та санітарно-технічними роботами витратять майже 180 тис. гривень. У 85 тис. гривень обійдеться поточний ремонт укриття червонівської філії Жоравського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ст – ясла-садок” (село Червоне, вул. Шкільна, 1). Ще майже по 50 тис. гривень направили на влаштування стяжки в укритті Яготинської дитячої школи мистецтв, ремонт електрообладнання в найпростішому укритті "Яготинської ДЮСШ" та поточний ремонт каналізаційної системи по підвалу будівлі яготинського дитсадку  №1 “Зіронька”.

На 384,24 тис. гривень закуплено піска та щебню. Замовниками виступили Яготинська міськрада, її відділ освіти, а також комунальні підприємства “Комунальник” та “Ритуал”.

Згадане КП “Комунальник” серед іншого також здійснило вагому покупку – на 161 тис. гривень – одного дизельного генератора на 10кВт. 

Найбільші замовники

Минулого місяця у Яготині за результатами публічних закупівель кошти витрачали 17 замовників. При цьому 60% коштів або 3,28 млн гривень було освоєно трьома з них – Яготинською міськрадою, її Відділом освіти та КП “Комунальник”.

Яготинська міськрада протягом місяця уклала 15 договорів на 1,14 млн гривень. Крім вищезгаданих закупок палива та піску, міскрада майже на 50 тис. гривень закупила понад 4 тисячі мішків, на 18,6 тис. гривень – 207 троянд (по 70-90 грн за штуку), а за 740 гривень – картину, але яку і для кого невідомо, оскільки відповідний договір не опублікований.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

 Подписаться

Відділ освіти Яготинської міськради за місяць встиг укласти 44 договори на 1,09 млн гривень. На 452 тис. гривень освітній відділ замовив ремонтні роботи у закладах освіти, зокрема в їх укриттях. Майже 185 тис. гривень “пішло” на 12 металопластикових дверей, 148,8 тис. гривень – на твердий та кисломолочний сири. Також у відділі вирішили зайнятися оформленням землі під шістьма дитсадками Яготина, замовивши на 48 тис. гривень розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування міських дитсадків №1, 2, 3, 4, 5 та 6. 

Читайте: Яготинська міськрада віддала в оренду біля 7,5 га землі виробнику м'ясних продуктів

Ще на 1,04 млн гривень по 23 договорам зробило замовлень міське КП “Комунальник”. Більше половини цих коштів – 514 тис. гривень – направлено на паливо, ще 161 тис. гривень – на дизельный генератор. Також КП майже 65 тис. гривень накупило будівельних мішків, на 52,8 тис. гривень – пиломатеріалів, на 20,44 тис. гривень – два десятки дорожніх знаків.

Решта 14 замовників уклали 148 договорів на 2,13 млн гривень.

Найбільші підрядники

Яготинська влада і підпорядковані їй підприємства та установи освоювали у жовтні 5,42 млн гривень з 97 підрядниками. Проте майже на чверть освоєних за місяць коштів (1,26 млн гривень) зробили замовлень у одного підрядника – ТОВ “Глобал Сейл”***. Ця компанія за договорами з Яготинською міськрадою, КП “Комунальник” та КНП "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" постачатиме бензин та дизельне паливо. Відмітимо, що ТОВ “Глобал Сейл” поставить 87% всього палива, яке замовили у Яготині протягом місяця у всіх постачальників.

У жовтні ТОВ “Глобал Сейл” має суттєвий відрив від інших яготинських підрядників. Так, на другому місці по загальній ціні укладених минулого місяця у Яготині договорів – підприємець Валерій Васильєв з 5 договорами на 314,47 тис. гривень на ремонти в укриттях навчальних закладів, а на третьому – Станіслав Білокінь з одним договором на 268,61 тис. гривень на поставку піску. 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Глобал Сейл” зареєстровано у 2018 році у місті Вишневе Київської області. Статутний капітал – 400 тис. гривень.  Основний вид діяльності – оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Засновник, кінцевий бенефіціар та керівник – Аурелія Малікова.

Система Youcontrol відносить ТОВ “Глобал Сейл” до групи “КЛО” бізнесменів Олександра Каца, Ігоря Чернявського та Вячеслава Стешенка. Головним активом групи є мережа автозаправних станцій KLO, яка налічує 62 автозаправних комплекси з власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками у Києві, Київській, Житомирській, Чернігівській областях.

Вячеслав Стешенко у 2019 року претендував на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Глобал Сейл” уклало 3140 договорів на 1,55 млрд гривень. Найбільший замовник – столичне КП “Київпастранс”, з яким підписано 33 договори майже на 456 млн гривень.

Раніше  повідомляла, що в липні 2020 року депутат Київради VIII скликання Олександр Пабат (на той час – позафракційний, раніше входив до фракції “Солідарність”) просив начальника Управління з питань протидії та запобігання корупції Апарату КМДА перевірити тендери КП “Київпастранс” на постачання палива та виявити можливу причетність посадових осіб КП до створення корупційної схеми та розкрадання бюджетних коштів. Мова йшла в тому числі про тендери, за результатами яких були укладені договори на поставку палива з ТОВ “Глобал Сейл”.

Читайте: “Киевпастранс” заподозрили в коррупции при закупке топлива

Голова Яготинської міськради – Наталія Дзюба. КП “Комунальник” очолює Андрій Стріха, КНП Яготинської міської ради "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" – Іван Сахно.

Читайте:

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

* КП “Комунальник” (код ЄДРПОУ: 40505475)

** КНП "Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги" (код ЄДРПОУ: 38073489)

*** ТОВ “Глобал Сейл” (код ЄДРПОУ: 41915030)
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.