В Україні ще одній категорії держслужбовців дозволили виїзд за кордон

Читать на русском

В Україні ще одній категорії держслужбовців дозволили виїзд за кордон
В Україні ще одній категорії держслужбовців дозволили виїзд за кордон

Уряд розширив список держслужбовців, які можуть виїхати за кордон в умовах воєнного стану. Це стосується як чоловіків, так і жінок.

Об этом сообщает Криминал РУ

Про це повідомляється у постанові Кабміну.

Жінкам-держслужбовцям

Як зазначено в документі, жінка , яка є усиновлювачем, опікуном, піклувальником, одним із прийомних батьків або одним із батьків-вихователів, які виховують дитину/дітей до 18 років, може виїхати за кордон для відвідування дитини або її супроводу.

Зокрема, для виїзду із країни необхідні такі документи:

  • закордонний паспорт,
  • свідоцтво про народження дитини,
  • документи, що підтверджують перебування дитини за кордоном

Чоловікам-держслужбовцям

Щодо чоловіків-держслужбовців, то вони у перелік до вищевказаних документів додатково повинні мати документи, що підтверджують статус одинокого батька, виховання та утримання дитини батьком самостійно.

Источник: Растрига
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.