Волинський прикордонник отримав 6 років за продаж наркотиків

Читать на русском

Волинський прикордонник отримав 6 років за продаж наркотиків
Волинський прикордонник отримав 6 років за продаж наркотиків

Військовослужбовця прикордонної служби визнали винним у зберіганні та продажу у психотропних речовин (ч.2 ст.307, ч.2 ст.309 КК). Про це повідомляє спецпрокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

В суді доведено, що у листопаді 2021 року в Луцьку засуджений, за попередньою домовленістю, продавав у власному автомобілі психотропну речовину «PVP», за що брав 600 гривень за «дозу».

У ході санкціонованих обшуків у службовому кабінеті чоловіка виявлено та вилучено полімерний пакет, у якому містилась особливо небезпечна психотропна речовина, яку він зберігав для власного вживання.

Свою вину він визнав частково. Прикордонника засудили до позбавлення волі на строк шість років з конфіскацією всього майна.

Крім цього, на підставі ст.54 КК його позбавлено спеціального звання «майстер-сержант».

368.media

Источник: Москов пост
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.