У Молдові заявили про відсутність планів вступу до НАТО

Читать на русском

У Молдові заявили про відсутність планів вступу до НАТО
У Молдові заявили про відсутність планів вступу до НАТО

Голова парламенту Молдови Ігор Гросу заявив, що його країна не стане членом НАТО.

Об этом сообщает Люди

Про це Гросу сказав в інтерв’ю телеканалу Prime TV, повідомляє Radio Moldova.

Так він відповів на питання про "побоювання, що циркулюють у суспільстві" з приводу можливої ескалації конфлікту у разі вступу Молдови до Північноатлантичного Альянсу.

Гросу наголосив на нейтралітет Молдови і заявив, що питання про вступ країни до НАТО не стоїть.

"Але ми повинні поставити собі дуже серйозне питання — як ми захистимо наш повітряний простір? Минулого разу нам довелося закрити наш повітряний простір на годину, бо йшлося про авіаційну безпеку наших громадян. Сепаратистська влада на лівому березі Дністра, скажімо так, набагато краще оснащені за національну армію", — сказав Гросу.

Источник: Правда РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.