Трамп заявив, що дозволив би РФ забрати частину України, щоб уникнути війни

Читать на русском

Трамп заявив, що дозволив би РФ забрати частину України, щоб уникнути війни
Трамп заявив, що дозволив би РФ забрати частину України, щоб уникнути війни

Щоб уникнути війни США могли б домовитись з Росією та дозволити відібрати частину української території.

Об этом сообщает Тема РУ

Про це повідомляє РБК-Украина з посиланням на заяву колишнього президента США Дональда Трампа в інтерв’ю для ведучого Fox News Шона Хенніті,.

Трамп заявив, що на відміну від нинішнього президента Джо Байдена, за його правління Росія б нічого не захопила. Проте він наголосив, що й сам би домовився з Кремлем, навіть якщо довелось би віддати частину України — він би погодився.

"А за Трампа вони, Росія, нічого не захопили. Бо Путін розумів, що ніколи б цього не зробив. І це навіть без укладання угоди. Я міг би це зробити. У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія — ред.) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні — ред.), є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б", — пояснив 45-ий президент.

Крім того, Трамп зауважив, як за попередніх президентів Росія окупувала частини Грузії та України, а за часів Байдена взагалі отримала "шведський стіл".

Источник: Охота на акул
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.