Митці з Київщини візьмуть участь у благодійній мистецькій акції в Берліні: реєстрація на подію (ФОТО)

Митці з Київщини візьмуть участь у благодійній мистецькій акції в Берліні: реєстрація на подію (ФОТО)

18 березня 2023 року у столиці Німеччини відбудеться творча зустріч із українською письменницею Тетяною Іванчук та українським художником Леонідом Маадиром

Об этом сообщает Архив компромата

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Мисткиня з Київської області Тетяна Іванчук написала низку поетичних збірок, зокрема "Роса ріки" (2012), "Там, де небо землю обняло" (2015), "Кольорові віршенята" (2018), "На стоякомусь кілометрі" (2020). Також вона є співавторкою антологій "Материнська молитва. Українки – героям Майдану" (2014), "Помежи словом і століттям" (2016), "Радосині – 25" (2017), "Тарас Шевченко крокує дорогами доби" (2017) і "Бути людиною" (2018).

Також гостей заходу чекає майстер-клас художника Леоніда Маадира. Можна буде не лише поспілкуватися з митцем, але й також спробувати свої сили у створенні нової картини.

Картини Маадира були представлені в Канаді, Німеччині та Угорщині. Серед його робіт натюрморти, ландшафтний і міський пейзажі, портрети та композиції. Художник демонструє серйозну реалістичну школу, працює в експресивній живописній та експериментальній манері.

Важливо! Намальовані картини будуть подаровані 72 бригаді імені Чорних Запорожців Збройних Сил України (м. Біла Церква) та виставлені на благодійний аукціон для збору коштів на гуманітарну допомогу Головному військовому клінічному госпіталю (м. Київ).

Мистецька акція відбудеться 18 березня, із 11 до 16:00.

Аби потрапити на захід, потрібно попередньо зареєструватися за покликанням. Кожен, хто заповнить анкету, отримає книгу мисткині з автографом.

Творчий вечір відбудеться в картинній галереї Anna Ugryumova, ательє Labo’s World e.V за адресою 10629 Berlin, Dahlmannstrasse 11.

Надала можливість провести мистецьку зустріч у своїй галереї українка Анна Угрюмова, яка вже багато років проживає в Німеччині. Вона створила в Берліні справжній арт-простір, у якому творить сама та допомагає реалізовувати мистецький потенціал іншим.

Організував захід засновник благодійного фонду "Українська Громада" Олексій Усачов.

Нагадаємо, що "Моя Київщина" знайомиться із Білоцерківським художником Леонідом Маадиром, який є вже знаним автором далеко за межами своєї Батьківщини.

Источник: Корупция Ру
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.