На Бучанщині інженер технагляду заволодів бюджетними коштами під час ремонту дитячого санаторію

На Бучанщині інженер технагляду заволодів бюджетними коштами під час ремонту дитячого санаторію

Інженера технагляду судитимуть за сприяння у заволодінні понад мільйоном гривень бюджетних коштів під час ремонту дитячого санаторію

Об этом сообщает Компромат СНГ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу прокуратуру Київської області.

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бучанської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо інженера технічного нагляду за фактом внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, пособництві у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, учинене в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 366 та ч. 5 ст.27, ч. 5 ст. 191 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що в грудні 2021 року між дитячим санаторієм та директором товариства укладено договір підряду щодо проведення додаткових робіт із капітального ремонту одного з корпусів за бюджетні кошти вартістю майже 1,5 млн₴

У подальшому інженер технічного нагляду підробив акт приймання виконаних будівельних робіт, до якого вніс відомості із завищеними обсягами фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів. На підставі вказаних документів на рахунок підприємства адміністрація санаторію перерахувала бюджетні кошти. Цим самим він посприяв директору товариства у заволодінні бюджетними коштами.

Відповідно до судової будівельно-технічної експертизи, вартість невиконаних робіт становить понад 1,1 млн₴ Таким чином, унаслідок протиправних дій підозрюваного державі спричинені збитки на вказану суму.

Нагадаємо, що ювенальні прокурори Київщини скерували в суд обвинувальний акт щодо командира загону нацгвардії рф по Чеченській Республіці, який катував неповнолітнього в селі Бабинці.

Источник: Охота на акул
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.