У Молдові відреагували на натяки Лаврова про загрозу війни з РФ

Читать на русском

У Молдові відреагували на натяки Лаврова про загрозу війни з РФ
У Молдові відреагували на натяки Лаврова про загрозу війни з РФ

Молдова відповіла міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, який натякнув на загрозу війни між двома країнами.

Об этом сообщает Люди

Представник МЗС Молдови Даніел Воде заявив , що Кишинів зробив вибір на користь Євросоюзу та "вільного світу".

"Ми категорично відкидаємо заяви глави російської дипломатії, які не відповідають дійсності і є частиною вже добре відомої загрозливої риторики російської дипломатії. Ми хотіли б нагадати російській стороні, що шлях, яким йде Молдова, — це шлях до вступу до Європейського союзу. Це проект країни, яку підтримують її громадяни", — заявив Воде.

Він зазначив, що Молдова як держава та молдавани, незалежно від політичних чи геополітичних переваг, прагнуть миру, свободи та демократії.

"Ми будемо вдячні за те, що всі країни світу, включаючи Російську Федерацію, поважають рішення нашого народу. Республіка Молдова чітко обрала своє майбутнє, і це майбутнє бути частиною вільного світу", — додав представник МЗС Молдови.

Источник: Компромат 2.0
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.