Європарламент проголосував за початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу

Читать на русском

Європарламент проголосував за початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу
Європарламент проголосував за початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу

Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій закликав ЄС запустити процес інтеграції України до Євросоюзу.

Об этом сообщает VTimes

Рекомендується запустити механізм початку переговорів про вступ України до Європейського Союзу та підтримати документ з чітким викладом наступних кроків щодо євроінтеграції Києва. Заклик підтримали 489 європарламентаріїв.

У тексті резолюції ЄП йдеться про те, що напередодні саміту Євросоюз-Україна євродепутати підтверджують свою відданість плану вступу держави до ЄС. Вони переконані – європейська інтеграція Києва має відбутися завдяки заслугам українського народу.

Ключові тези резолюції Європарламенту

Євросоюзу рекомендується провести роботу над початком переговорів щодо вступу України до ЄС та підтримати дорожню карту, в якій слід чітко викласти наступний алгоритм інтеграції держави до Євросоюзу.

Влада України має якнайшвидше провести потрібні реформи, щоб країна відповідала критеріям членства в Євросоюзі.

На майбутньому саміті Євросоюз-Україна потрібно передусім обговорити комплексні заходи післявоєнного відновлення української держави.

Євросоюз має заморозити активи Центрального банку РФ та активи російських олігархів, після чого гроші слід спрямувати на повоєнне відновлення України.

Депутати ЄП закликають країни Євросоюзу якнайшвидше прийняти 10-й пакет санкцій щодо Росії. Обмеження мають бути застосовані проти російських компаній Лукойл та Росатом, які ще перебувають на ринку ЄС.

Європарламентарі закликають до негайної та повної заборони на імпорт ЄС викопного палива та урану з території агресора РФ та повної відмови від газопроводів Північний потік-1 та Північний потік-2 у Балтійському морі.

Текст резолюції підтримали 489 депутатів. Проти виступили 36 європарламентаріїв. Ще 49 утрималися від голосування.

Источник: Проект РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.